maja-telefon +420 732 597 096 maja-mail evamaja@volny.cz,

Zuzana Bubílková, moderátorka, novinářka - pořad, stand-up BUBU fóry a příhody aneb Co kamery nevidí

Zuzana Bubílková, moderátorka a novinářka - humorná beseda či "stand-up" BUBU fóry a příhody Zuzany Bubílkové aneb Co kamery nevidí

Zábavný pořad (nejen) pro seniory a dříve narozené humorného povídání, vzpomínek a příhod. Také "stand-up" pod názvem BUBU fóry a příhody!
To je příjemné setkání s legendární novinářkou, publicistkou, moderátorkou, skvělým bavičem, první dámou české politické satiry. 
 
Zuzana Bubílková prozradí mnoho zajímavého ze zákulisí v médiích. Podělí se o příhody nejen z natáčení televizního diskusního pořadu Co týden dal s Otou Černým, ale také o příhody, které zažila s Miloslavem Šimkem na cestách za diváky či při natáčení jejich společných politicko satirických pořadů S politiky netančím a Politické harašení. A rozesměje publikum svými současnými příhodami, které zažívá při výjezdech po republice. Na přání vtipně a s nadhledem okomentuje současnou situaci ve společnosti. A samozřejmě nesmí chybět odpovědi na otázky publika.
Zuzana Bubílková je velmi šikovná a ráda se věnuje ručním pracím. Takže se může stát, že si s Vámi bude povídat a zároveň za tuto dobu vyrobí náhrdelník či uplete neobvyklou technikou třeba šál. (Zuzana Bubílková také připravuje kreativní workshopy. Předvádí a učí výrobu tzv. šitých šperků, naučí plést šály na prstech, na "hrábích", na kluhu, háčkovat ozdoby z irské krajky atd. atd.)
 
Zuzana Bubílková přijede pobesedovat sama či si s sebou může přivést zpěváky Jiřího Helekala - zábavný pořad BUBU příhody aneb jak život šel nebo Stanislava Hložka - zábavný pořad BUBU fóry a holky ze školky, nebo další hosty (zpěvák Fanda z Kapely Ágnes, Vladimír Hron, Petr Jančařík).
 
Zuzana Bubílková je vynikající moderátorka. Bravurně a s humorem odmoderuje jakoukoliv společenskou akci jako je slavnost měst a obcí, den seniorů, firemní večírek, ples ... Profesionálně moderuje také firemní konference, panely, semináře.
 
Zuzana Bubílková je od února 2017 protagonistkou zábavného politicko-satirického a hudebního pořadu v TV ŠLÁGR „Šlágr BUBU Od A až po Z“. Na rádiu Impuls má své pravidelné pořady Tři Impulsy na tělo a Co Vy na to, Zuzano. Pro TV Blesk připravovala a natáčela 3 roky pořady Potomci slavných a Koho čas vzal. Nyní nově připravuje a natáčí satirický komentovaný pořad Bez urážky. Publikuje také v měsíčníku a na internetovém portálu Hobby – Blesk.cz. Napsala knihy: Co kamery neviděly (o svém působení v televizi v letech po r. 1989) a Co týden (ne)dal (o svém moderování diskusních pořadů Československé a později České televize).
 
Délka pořadu, besedy "stand-up": cca 75 - 90 minut (dle reakcí publika)
Délka pořadu s Jiřím Helekalem, Standou Hložkem či jiným hostem: cca 90 - 100 minut