maja-telefon +420 732 597 096 maja-mail evamaja@volny.cz,

Zábavné a adrenalinové atrakce

Zábavné a adrenalinové atrakce pro děti a dospělé

Nafukovací atrakce pro děti - velký výběr - skákadla, prolézadla, skluzavky, ...
Další zábavné atrakce pro děti a dospělé:

 například:

  • bungee running
  •  aerotrim (létající kosmonaut)
  • lidský stolní fotbal
  • horolezecká stěna
  • shoď ho
  • siloměr
  • nafukovací moucha
  • rodeo býk
  • simulátor surfu/snowboardu

 

Cukrová vata

Cukrovou vatu zná snad úplně každý. Jde o klasickou pochoutku, která neodmyslitelně patří k poutím, trhům a podobným událostem, kde se lidé rádi baví. Jde o zvláštní druh sladkosti, která je tvořena lehkou, nadýchanou a vzdušnou hmotou o různých barvách a chutích. Vyrábí se roztavením krystalového cukru, s přidanou příchutí, ve speciálním stroji. Karamel, který vznikne roztavením, je vytlačován tenkými mezerami v hlavě stroje a po vytlačení se rychle ochladí vzduchem. Pak už stačí připravenou vatu namotat na špejli nebo kornout a předat k mlsání.

Na různé akce, jako jsou dětské dny, festivaly, poutě, oslavy a podobně, nabízíme pronájem stroje na cukrovou vatu, včetně namíchaných směsí podle Vašeho výběru. Samozřejmostí je také vyškolená obsluha, která je oblečena do rondonu, zástěry nebo firemního trička. K pronájmu také dodáváme špejle nebo kornoutky, na které se vata namotává.

Stroj na vatu je v růžové barvě a jde o vozík s velkými koly, perfektně se tedy hodí do tématu poutí a dalších zábavných akcí. Takový stroj, se šikovnou obsluhou, pak dokáže vytvořit až 150 porcí za hodinu. Na vozík lze připevnit i cedule nebo bannery pořadatele, například pro jednotný vzhled celé akce.

Počet porcí: 150 porcí/hod.
Příchuť: banán, citron, višeň, ostružina, pomeranč, zelené jablko, malina, kiwi

 

Popcorn

Na akce nabízíme také pronájem popcornovače s popcornem s příchutí. Stroj na popcorn vypadá jako vozík, kde je uvnitř nádoba, do které se nasypou zrnka kukuřice a kokosový olej popcorn se pak postupně začne zahřívat. Z nádoby pak vypadává hotový popcorn, který se následně dochutí. Stroj na popcorn, se šikovnou obsluhou, zvládne vyrobit až 100 litrů popcornu za hodinu. Na vozík lze pak připevnit i cedule nebo bannery pořadatele, například pro jednotný vzhled celé akce. V ceně pronájmu nabízíme kornoutky nebo papírové sáčky několika velikostí. Na přání je možné sáčky potisknout logy, či různými slogany.

Počet porcí: 100 litrů/hod.
Příchuť: slaná, máslová, šunková, sýrová, šunka – sýr