maja-telefon +420 732 597 096 maja-mail evamaja@volny.cz,

Doprovodné programy

Doprovodné programy pro děti, rodiny a dospělé na Vaše akce - tvořivé a výtvarné dílny, facepainting, třpytivé tetování, tetování přírodní hennou, modelování balónků, soutěže, zábavné dopravní hřiště, mobilní dětské zábavné hlídací koutky, zábavné a adrenalinové atrakce, staročeské pouťové atrakce, věštírna s vědmou, bylinkářkou, kejklíři, karikaturista a rychlokreslíř, ohnivá show atd. ...

Již od roku 1995  nabízíme a dle přání klienta realizujeme vedle zábavy na pódiu i nonstop doprovodný program s plným servisem na jakékoli téma.
Doprovodné tvořivé, soutěžní, zážitkové programy také využívají pořadatelé jako samostatnou zábavu v rámci svých akcí (např. na sportovních turnajích, firemních akcích, veletrzích, festivalech, slavnostech, jarmarcích, svatbách, rodinných oslavách … atd.).
V roce 2005 jsme se stali průkopníky tzv. “hlídací služby” na veřejných i soukromých rodinných akcích - mobilních dětských hravých, tvořivých, soutěžních a animačních hlídacích koutků nejen s lektory a animátory, kteří děti zabaví, ale zároveň i pohlídají.
Zajišťujeme doprovodné programy ze svých zdrojů! V uměleckém studiu agentury vyrábíme originální rekvizity a kostýmy. Máme své vizážistky, výtvarníky, balónkáře, lektory, instruktory, animátory a asistenty.
Oblečení obsluhy u doprovodných programů výtvarníků, vizážistek, balónkářů, animátorů či asistentů může být na přání klienta zvoleno dle povahy a tématu akce. (kostýmy na téma klaunů, šašků, pohádkových bytostí, čertů, sněhuláků, čarodějnic, pirátů, … v období adventu a Vánoc ve staročeském duchu atd…)