maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Zuzana Bubílková a Jiří Helekal - zábavný pořad BUBU příhody aneb Jak život šel

Zuzana Bubílková a Jiří Helekal - zábavný pořad BUBU příhody aneb Jak život šel

Pořad humorného povídání, příhod a vzpomínek a také nezapomenutelných hitů.
 
Zuzana Bubílková prozradí mnoho zajímavého ze zákulisí v médiích. Podělí se o příhody nejen z natáčení diskusního pořadu Co týden dal s Otou Černým, ale také o příhody, které zažila s Miloslavem Šimkem na cestách za diváky či při přípravách a při natáčení jejich společných politicko satirických pořadů S politiky netančím a Politické harašení. A pochopitelně odpoví na jakékoliv otázky. Veselé povídání prokládá Jiří Helekal svými hity, světovými oblíbenými písněmi a nezapomene také na lidové písničky, které má moc rád. Zahraje na kytaru, banjo a housle a pochopitelně také na sebe ledasco prozradí ...
 
Zuzana Bubílková je od února 2017 protagonistkou zábavného politicko-satirického a hudebního pořadu v televizi zaměřené na dříve narozené a seniory v TV ŠLÁGR „Šlágr BUBU Od A až po Z“. A od dubna 2017 také zábavně soutěžního pořadu Dokážeš to! Na rádiu Impuls má pořady Tři impulsy na tělo a Co Vy na to, Zuzano. Pro TV Blesk.cz připravuje a natáčí pořady Potomci slavných a Koho čas vzal. Publikuje také v měsíčníku a na internetovém portálu Hobby – Blesk.cz. Napsala knihy: Co kamery neviděly (o svém působení v televizi v letech po r. 1989) a Co týden (ne)dal (o svém moderování diskusních pořadů Československé a později České televize).
Jiřího Helekala A jakoby se nedotknul „zub času“... Působil mnoho let v divadle Semafor. Angažmá získal v muzikálech Angelika, Tři mušketýři či třeba Kleopatra. Mezi jeho hity patří např. Co jsem dělal, jak jsem žil, Tulákův návrat, Vařili jsme kaši či Plavovláska. Má rád lidové písničky, které také zpívá.
 
Délka pořadu: cca 100 minut. Na slavnostech měst a obcí, na akcích pro seniory a dříve narozené (př. Den seniorů apod.) možno ve zkrácené verzi cca 60 minut.
 
https://youtu.be/H9FeDuT7-PA
https://youtu.be/_3HH3-fwprk