maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Zuzana Bubílková, moderátorka a novinářka - pořad BUBU fóry a příhody aneb Co kamery nevidí

Zuzana Bubílková, moderátorka a novinářka - humorná beseda BUBU fóry a příhody Zuzany Bubílkové aneb Co kamery nevidí

Zábavný pořad (nejen) pro seniory a dříve narozené humorného povídání, vzpomínek a příhod.
To je příjemné setkání s legendární novinářkou, publicistkou, moderátorkou, první dámou české politické satiry. 
 
Zuzana Bubílková prozradí mnoho zajímavého ze zákulisí v médiích. Podělí se o příhody nejen z natáčení televizního diskusního pořadu Co týden dal s Otou Černým, ale také o příhody, které zažila s Miloslavem Šimkem na cestách za diváky či při natáčení jejich společných politicko satirických pořadů S politiky netančím a Politické harašení. Může přidat zajímavosti ze života potomků našich slavných osobností, se kterými dělala rozhovory pro TV časopisu Blesk. Na přání vtipně a s nadhledem okomentuje současnou situaci v politice a ve společnosti. A pochopitelně odpovědi na otázky publika.
Zuzana Bubílková je velmi šikovná a ráda se věnuje ručním pracím. Takže se může stát, že si s Vámi bude povídat a zároveň za tuto dobu vyrobí náhrdelník či uplete neobvyklou technikou třeba šál. (Zuzana Bubílková také připravuje kreativní workshopy. Předvádí a učí výrobu tzv. šitých šperků, naučí plést šály na prstech, na "hrábích", na kluhu, háčkovat ozdoby z irské krajky atd. atd.)
 
Zuzana Bubílková přijede pobesedovat sama či si s sebou může přivést zpěváky Jiřího Helekala - zábavný pořad BUBU příhody aneb jak život šel nebo Stanislava Hložka - zábavný pořad BUBU fóry a holky ze školky.
 
Zuzana Bubílková je vynikající moderátorka. Bravurně a s humorem odmoderuje jakoukoliv společenskou akci jako je slavnost měst a obcí, den seniorů, firemní večírek, ples ... Profesionálně moderuje také firemní konference, panely, semináře.  

Zuzana Bubílková je od února 2017 protagonistkou zábavného politicko-satirického a hudebního pořadu v TV ŠLÁGR „Šlágr BUBU Od A až po Z“. Na rádiu Impuls má své pravidelné pořady Tři Impulsy na tělo a Co Vy na to, Zuzano. Pro TV Blesk připravuje a natáčí pořady Potomci slavných a Koho čas vzal. Publikuje také v měsíčníku a na internetovém portálu Hobby – Blesk.cz. Napsala knihy: Co kamery neviděly (o svém působení v televizi v letech po r. 1989) a Co týden (ne)dal (o svém moderování diskusních pořadů Československé a později České televize).

Délka pořadu: cca 80 - 90 minut (dle reakcí publika)
Délka pořadu s Jiřím Helekalem či Standou Hložkem: cca 100 minut