maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail evamaja@volny.cz, janamaja@volny.cz

O nás

KDY, KDE, CO - aktuality na našem facebooku: Facebook: Agentura MaJa

Agentura MaJa byla založená v roce 1995. Jsme česká, soběstačná rodinná umělecká a produkční agentura.

Jako jedna z prvních agentur jsme se zaměřili především na produkci a realizaci eventu pro děti a celé rodiny. Od malých pořadů přes velké komponované celky až po dlouhodobé projekty a turné. A na jakékoliv téma.
Při sestavení programu klademe důraz na jeho pestrost, hravost, interaktivitu, dynamiku, humor a profesionalitu umělců.
Naší specialitou se již od samého začátku staly tématické zábavné programy plné kostýmovaných umělců a asistentů, soutěží a her s originálními rekvizitami z našeho uměleckého studia. V rámci velkých celků jsme vždy nabízeli a nabízíme zábavu a zážitky nejen na pódiu, ale i při nonstop doprovodném tvořivém, soutěžním a zážitkovém programu.
Produkujeme a realizujeme eventy s plným servisem.
Klienti si také často vybírají přímo z obsáhlé agenturní nabídky našich původních tématických a zábavných pořadů a akcí nejen pro děti, ale i celé rodiny.
Máme mnohaleté zkušenosti s preventivními a osvětovými kampaněmi pro děti a rodinu. Také s produkcí a realizací velkých rodinných zábavných událostí jako jsou městské, obecní a zámecké slavnosti a firemní family day.
Produkujeme a realizujeme marketingové akce pro obchodní a zábavní centra v ČR.
Od roku 2010 realizujeme také pořady a akce speciálně pro seniory a dříve narozené. Klientům nabízíme celý cyklus zábavných pořadů či jen jeho jednotlivé zábavné komponované pořady, besedy, koncerty.
V našem uměleckém studiu se zabýváme výtvarnými realizacemi - navrhujeme a vyrábíme dekorace, kulisy, rekvizity, … Tvoříme grafické návrhy, ilustrace. Realizujeme pro klienty již 15 let tvořivé a výtvarné workshopy na jakékoli téma, můžeme nabídnout na 50 různých dílen.
Disponujeme plejádou umělců z různých uměleckých oborů. Máme zastoupení a přímé kontakty na desítky umělců a souborů s tvorbou pro děti, rodiny a dospělé.
Spolupracujeme s významnými PR a show agenturami.
Za dobu svého působení jsme se stali partnerem předních českých a nadnárodních firem působících na území ČR.

Neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na jakoukoliv Vaši výzvu a spolupráci s Vámi!

Reference

.

.

.

.

.

.

Mezi naše klienty patří:

Algida - Milka - KFC - Chio Bohemia - Dino Toys - Bona Vita - Deva Nutrition - Ekofrukt Slaný (Twiggy) - Wolf - Emco - Mamut - Sparkys - Aral - Quelle - Ryor kosmetika - ING pojišťovna (NN pojišťovna) - Amcico pojišťovna - GE Money Bank (MONETA Money Bank) - Wüstenrot stavební spořitelna - L'Oréal Paris - Českomoravská stavební spořitelna - ČSOB - KPMG - Janssen Cilag - Achat Pharma - HZS hl. m. Praha - Pojišťovna Allianz - ČEZ - GE Aviation - Staropramen - O2 - Pražská plynárenská - Walmark - RWE (Innogy) - ZOO Praha - BMW Invelt - HŽP, a.s. - Pyronova ČR - ZOO v ČR - městské části Prahy - města a obce v ČR - obchodní a zábavní centra - kulturní zařízení, MŠ a ZŠ

Doporučujeme