maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Bublinovo balónkové láry fáry

Bublinovo balónkové láry fáry - zábavný komponovaný pořad pro děti

Skvělá komponovaná zábava Ingrid a Jakuba plná bublin a bublinek, kouzel a humorných kouzlíček, také modelovaných balónků a písniček k tanci se zapojením dětí (i přítomných dospělých). Děti i dospěláky pobaví tento mladý pár, který navázal na skoro 100 letou tradici svých „kouzelnických a kejklířských“ rodin, skutečných mistrů svého řemesla

Určitě nadchne uchvacující krása duhových bublin Ingrid, kde jsou bublinky zkroceny do neuvěřitelných kreací a nápaditých triků - bublinek v bublinách, plovoucí věci v bublinách, tančící bublinky či kouř v bublinách atd. Nechybí „bublinoví kosmonauti“ – obalení návštěvníků do obřích bublin od hlavy až k patě a „bublinoví hadi“. Oba modelují z balónků přímo rychlostí blesku psa, kočku, dinosaura, včelu nebo třeba kytičku, které rozdávají. A Jakub pochopitelně pobaví svými humornými kouzelnickými kousky, do kterých zapojuje přítomné děti i „dospěláky“. S dětmi si Ingrid a Jakub také pochopitelně protáhnou svá tělíčka při písničkách k tanci.

Po pořadu může následovat také bublinový workshop, ve kterém se děti (i dospělí) učí za asistence I+J „bublinkovat“. Nebo i balónkový workshop ... Délka workshopů: od 90 minut výše.

Délka pořadu: 45 - 60 - 90 minut

https://www.youtube.com/watch?v=p4hShLtB7HY&t=225s

https://www.youtube.com/watch?v=eBtIe-Xqnhg&list=PLNl4_OOrhCLSfoHuegNg8hJuoLtKNzw3a