maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Zábavný pořad Šmoulení se Šmouly

Zábavný pořad pro děti Šmoulení se Šmouly

Pořad pro děti - veřejnost, pro děti z MŠ a ZŠ

Šmoulové se v roce 2017 vrátili do našich kin ve 3. pokračování!  A naši Šmoulové jezdí za dětmi po celé ČR již 12. rokem. Pozvěte si je také k Vám!

Šmoulení je zábavný interaktivní program na motivy modrých skřítků - Šmoulů. Šmoulové jsou maskoti v nadživotní velikosti, kteří mluví, zpívají a tancují. S Petrem (známým také jako klaun Ferda) či bavičem Vaškem (známým jako klaun Čiko) za Vámi přijedou taťka Šmoula a Šmoulinka. S dětmi si zasoutěží, zatančí, zadovádí. Nebudou chybět oblíbené šmoulí hity, melodické písničky, kouzlíčka pravá i popletená, balónky, bublinky a pochopitelně kupa legrace.

Šmoulové také chystají a slaví Vánoce. Je to období, které všichni modří skřítkové nadevše milují. Pozvěte si je na Mikuláše a v období adventu k vám - zábavné a trochu popletené Šmoulí koledování plné vánočních soutěží a kvizů, písniček a také koled v podání Šmoulů a tancování. Program pobaví skvěle nejen děti, ale i dospěláky!

Délka: 60 - 90 minut, s diskotékou 120 minut

Nabízíme Vám také naši akci s pódiovým a doprovodným zábavným, soutěžním, tvořivým a zážitkovým šmoulím programem pod názvem Šmoulení aneb Modrá show, která se hodí na firemní family day, obecní či městskou slavnost a jako akce do obchodních a zábavních center. Podrobnou nabídku najdete v rubrice Family day - Šmoulení aneb Modrá show

Šmoulové jsou jedny z nejoblíbenějších pohádkových postaviček ve světě i u nás. Skřítkové si získali popularitu už v roce 1959 a dostali vlastní příběh v časopisu Le Journal de Spirou. Jako televizní seriál se do tehdejšího Československa dostali tito modří skřítci v roce 1988. Šmoulové se nestali hrdiny jen pro současnou dětskou generaci, generaci dnešních teenagerů, ale už i pro jejich rodiče.

Modří skřítci označují svoji jakoukoli činnost slovy šmoulovat, šmoulení, šmoulování. A naše programy jsou opravdu o „Šmoulení“.

https://www.youtube.com/watch?v=bjgURfPqBPE