maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Dopravka s Dopravkou (dopravní téma)

Pořad pro děti Dopravka s Dopravkou

Původní agenturní zábavný, a tak trochu výchovný pořad pro veřejnost a děti z 1. stupně ZŠ a z MŠ.

Je realizován a aktualizován od ledna 2004 jako pokračování našeho původního úspěšného, populárně naučného a zábavného  projektu „Dopravka s Dopravkou aneb dopravní výchova hrou“ pro 1. stupěň ZŠ o dopravní  problematice a na podporu  prevence  úrazovosti dětí jako účastníků silničního provozu, s garancí i s účastí Policie ČR a Městské policie hl. města Prahy.

Protagonistkami pořadu jsou zpěvačka a moderátorka Jana Rychterová a bavič Hanka Strnadová jako klaun Dopravka. Jana je autorkou a interpretkou původních melodických tématických písniček (např. hity Já kolo mám a Přechodová, dále Sedačka pro Kačku, Strýc Véna,…), které jsou i na jejím CD Hrátky s dopravní výchovou. Hanka účastníky akcí  baví jako veselý a trochu popletený a věcí neznalý klaun Dopravka ve „značkovém“ oblečku.

Délka: veřejnost 60 a 90 minut / pro děti z 1. st. ZŠ a MŠ 50 - 60 minut

Realizujeme také celou zábavnou "dopravní" akci na klíč s pódiovým pořadem a doprovodným programem pod názvem Bezpečně s Dopravkou (Bezpečně s Dopravkou na výlet, Bezpečně s Dopravkou na prázdniny či Bezpečně s Dopravkou do školy).
Nabízíme i samostatně Veselé dopravní hřiště s Dopravkou nebo se Semaforkem a Dopraváčkem.