maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Pohádkově princeznovský bál s Evou Skalickou

Pohádkově princeznovský bál se zpěvačkou a moderátorkou Evou Skalickou - pořad pro děti

Jedná se o zábavný interaktivní pořad rytmických pohádkových písniček, disko písniček Evy Skalické, tancování a „pohádkově princeznovských“ soutěží s "princeznou Evou" v krásných šatech.

Pořad přizpůsobuje věku dětí a období konání - karneval, Den dětí, obecní, městské a zámecké slavnosti, family day ...

Eva se stala od roku 2009 "novou neotřelou tváří" v oblasti zábavy pro děti a celé rodiny. Sympatická a milá umělkyně, skutečná profesionálka, která srší dobrou náladou, úsměvem a energií. Její vystoupení a pořady pro děti a celé rodiny jsou plné rytmických písniček, tance a soutěží.

Eva však má za sebou úspěšnou dráhu v oblasti showbussinesu. Od r. 1998 byla členkou dívčího pěveckého a tanečního dua Pusy, které vystupovalo s repertoárem jak pro dospělé, teenagery, ale i pro děti a celé rodiny. Jeho písničky ve stylu disko a popu hrají stále mnohá rádia. V televizi vystupovalo duo např. v pořadech Novoty a Dobroty Petra Novotného, Rozjezdy pro hvězdy, Zlatá mříž, Silvestry, Sportovec roku,… Skupina vydala 3 CD. Jedno z nich pod názvem „Písničky pro kluky a holčičky“, které obsahuje rytmické taneční písně s milými texty pro děti. Eva tyto písničky včetně svého nového repertoáru zpívá na dětských a rodinných akcích dodnes.

Eva jezdí za dětmi po celé ČR. Natočila 3 alba a vydala 8 singlů, moderovala bezpočet různých projektů na kabelových televizích, 3 roky byla stálou moderátorkou Danceradia. Spolupodílela se na dabingu několika desítek filmů. V r. 2010 natočila DVD určené dětem. Díky bohatým zkušenostem ze stovek vystoupení pro děti školou povinné a školkou nepovinné umí navodit tu nejsprávnější atmosféru a od první chvíle naváže s dětmi úzký kontakt.

Evu Skalickou můžete vídat od  konce r. 2012 na TV Barrandov - je redaktorkou a reportérkou hlavních zpráv Naše zprávy.

Délka: 60 - 90 minut