maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Zpívání a tancování s Evou Skalickou

Pořad pro děti Zpívání a tancování s Evou Skalickou

je interaktivní dynamický program písniček, tance, veselých soutěží a event. pěveckého „konkursu Písničky pro malé slavíčky“ na připravené hudební základy lidových písniček i dětem známých hitů například z televizních Večerníčků.

Pořad přizpůsobuje věku dětí a období konání - Den dětí, karneval, čarodějnice, Mikuláš, advent, atd. K pořadu volíme pochopitelně tematické kostýmy a soutěže. Eva také akce pro děti a family day moderuje a přidává i své písničky.

Eva se stala od roku 2009 "novou neotřelou tváří" v oblasti zábavy pro děti a celé rodiny. Sympatická a milá umělkyně, skutečná profesionálka, která srší dobrou náladou, úsměvem a energií. Její vystoupení a pořady pro děti a celé rodiny jsou plné rytmických písniček, tance a soutěží.

Eva však má za sebou úspěšnou dráhu v oblasti showbussinesu. Od r. 1998 byla členkou dívčího pěveckého a tanečního dua Pusy, které vystupovalo s repertoárem jak pro dospělé, teenagery, ale i pro děti a celé rodiny. Jeho písničky ve stylu disko a popu hrají stále mnohá rádia. V televizi vystupovalo duo např. v pořadech Novoty a Dobroty Petra Novotného, Rozjezdy pro hvězdy, Zlatá mříž, Silvestry, Sportovec roku,… Skupina vydala 3 CD. Jedno z nich pod názvem „Písničky pro kluky a holčičky“, které obsahuje rytmické taneční písně s milými texty pro děti. Eva tyto písničky včetně svého nového repertoáru zpívá na dětských a rodinných akcích dodnes.

Eva jezdí za dětmi po celé ČR. Natočila 3 alba a vydala 8 singlů, moderovala bezpočet různých projektů na kabelových televizích, 3 roky byla stálou moderátorkou Danceradia. Spolupodílela se na dabingu několika desítek filmů. V r. 2010 natočila DVD určené dětem. Díky bohatým zkušenostem ze stovek vystoupení pro děti školou povinné a školkou nepovinné umí navodit tu nejsprávnější atmosféru a od první chvíle naváže s dětmi úzký kontakt.

Evu můžete vídat od  konce r. 2012 na TV Barrandov - nyní je redaktorkou a reportérkou hlavních zpráv Naše zprávy.