maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Šmoulí koledování

Pořad pro děti na Mikuláše nabo advent Šmoulí koledování

Šmoulové také chystají a slaví vánoce. Je to období, které všichni modří skřítkové nadevše milují. Pozvěte si je na Mikuláše a v období adventu k Vám - zábavné a trochu popletené Šmoulí koledování plné vánočních soutěží a kvizů, písniček a také koled v podání Šmoulů, kteří totiž nejen zpívají, ale i tančí a pochopitelně mluví. Program skvěle baví nejen děti, ale i přítomné dospěláky!

Pořad s bavičem Petrem (známým také jako klaun Ferda) či bavičem Vaškem, nebo se zpěvačkou a moderátorkou Evou Skalickou (také na TV Barrandov). Buď se 2 maskoty - s taťkou Šmoulou a Šmoulinkou nebo s 1 maskotem - Nešikou a nebo všichni dohromady. Náš pořad či akce na motivy modrých skřítků jezdí po České republice již 5. rokem !!!

Nabízíme Vám pořad Šmoulí koledování také s doprovodným šmoulím adventním programem soutěží, tvořivých dílen, facepaintingu a Twinkle tetování, balónkové dílny a školičky, cukrové vaty, zábavných atrakcí, také šmoulího odpočinkového a hravého koutku pro malé děti i s hlídáním.

Délka pořadu: 60 nebo 90 minut
Délka doprovodného programu: dle přání pořadatele

Šmoulové jsou jedny z nejoblíbenějších pohádkových postaviček ve světě i u nás. Skřítkové si získali popularitu již v roce 1959 dostali vlastní příběh v časopisu Le Journal de Spirou. Jako televizní seriál se do tehdejšího Československa dostali tito modří skřítci v roce 1988. Šmoulové se nestali hrdiny jen pro současnou dětskou generaci, generaci dnešních teenagerů, ale už i pro jejich rodiče.