maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Čertoviny nebo Čertoviny s Luciferem

Pořad pro děti na období Mikuláše Čertoviny nebo Čertoviny s Luciferem

Již neuvěřitelných 23 let velmi úspěšný, žádaný a pochopitelně aktualizovaný pořad ! - Veselý mikulášský program písniček, tance, soutěží, kouzlíček a veselých gagy s nezbednou čerticí Bertou Pubertou (zpěvačka a moderátorka Jana Rychterová nebo zpěvačka a moderátorka Eva Skalická), popletenou a zapomnětlivou Čertovou babičkou (bavič Hanka Strnadová) či ještě také jako rozšířený pořad s překvapivě laskavým Luciferem v podání moderátora, baviče a herce Petra Jančaříka, který je jako vládce pekla vlastně k smíchu.

Mezi lidi „přiletí“ dvě povedené čertice – úplně popletená a zapomnětlivá Čertova babička, babička Lucifera a její pra pra pra pravnučka, neposedná, nezbedná a prostořeká čertice Berta Puberta. Ani jedna nechce zůstat už v pekle. Babička se rozhodla, že nebude stále látat čertům gaťata. Umínila si, že se chce konečně vdát, a tak si přišla na zem hledat svého ženicha. A Berta Puberta? Pod kotli přece pořád dokola topit nebude. I ona má své choutky - stát se slavnou pěveckou PekloStar. A pokud se do toho všeho ještě vloží až příliš laskavý a úplně zmatený vládce pekel Lucifer, je z toho pěkná mela... Jak tohle všechno asi dopadne …?

Varianty a délka programu:
1. varianta s čerticemi = Čeroviny: pro veřejnost délka 60 a 90 minut / pro děti z MŠ a ZŠ délka do 60 minut
2. varianta s čerticemi a Luciferem = Čertoviny s Luciferem: 90 a 120 minut.
Oba pořady doplňujeme na přání také o nonstop čertovský soutěžní, kreativní a zážitkový program v délce dle požadavků klienta

https://www.youtube.com/watch?v=19eOzduNOaw