maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Čertoviny s Luciferem aneb Čertí rojení

Zábavná mikulášská akce pro děti a rodiny Čertoviny s Luciferem aneb Čertí rojení

Původní pestrá zábavná interaktivní akce s komickým a zmateným Luciferem, vládcem pekelné říše, která zůstala zcela bez čertů ... Čerti, čertice a čertíci z pekla prostě zmizeli. Kde je hledat? Na Zemi? A tak se Lucifer za svými poddanými vypraví a postupně nachází nejen svoji zapomnětlivou Čertovu babičku, nezbednou dcerku Bertu Pubertu, strýce Pepina a tetku Bambulu s "pekelnými hafany", třeba svoji ohnivou tanečnici, dvorní pekelnou kapelu a kejklíře, svoji ochranku čerta Lamželeza ... Lucifer si musí dokonce obstarat za pomocí dětí i "dospěláků" novou pekelnou vládu i svého Vícelucifera. A možná se do všeho ještě připlete Mikuláš.

Písničky, tancování, soutěžení, kejkle a čáry a spousta legrace - to vše na vás čeká v pódiovém i doprovodném čertovském programu "na klíč", který realizujeme již od roku 2002, stále aktualizujeme a je klienty žádaný.

Tato akce pro děti a celé rodiny je vhodná na období Mikuláše a adventu pro města a obce, jako firemní mikulášská, pro obchodní a zábavní centra. Akci realizujeme i venku.

Délka: 3 hodiny a déle dle přání pořadatele

https://www.youtube.com/watch?v=19eOzduNOaw