maja-telefon +420 724 032 707, +420 603 986 436 maja-mail janamaja@volny.cz

Šmoulení aneb Modrá show

Zábavná akce pro děti a celé rodiny se Šmouly - Šmoulení aneb Modrá show

Zábavná akce na motivy Šmoulů s veselým kontaktním pódiovým pořadem a zároveň s doprovodným šmoulím programem.

Šmoulové jsou maskoti v nadživotní velikosti, kteří mluví, zpívají a tancují. Se zpěvačkou a moderátorkou Evou Skalickou (také na TV Barrandov) či bavičem Petrem Čermákem (známým také jako klaun Ferda) za Vámi přijedou taťka Šmoula a Šmoulinka či modrý skřítek Nešika, a nebo také všichni tři skřítkové a Eva s Petrem. S dětmi si zasoutěží, zatančí, zadovádí. Nebudou chybět oblíbené šmoulí hity, melodické písničky Evy, kouzlíčka pravá i popletená, veselé gagy, balónky a pochopitelně legrace.
Vedle pódiového pořadu připravíme šmoulí doprovodný program dle Vašeho přání soutěží, tvořivých dílen, facepaintingu a Twinkle tetování, balónkové dílny a školičky, cukrové vaty, zábavných atrakcí, také šmoulího odpočinkového a hravého koutku pro malé děti i s hlídáním.
Modří skřítci označují svoji jakoukoli činnost slovy šmoulovat, šmoulení, šmoulování. A tato akce je opravdu o „Šmoulení“.

Event se hodí na firemní family day, obecní či městskou slavnost, jako akce do obchodních a zábavních center ...
Délka: dle přání a dohody

Šmoulové jsou jedny z nejoblíbenějších pohádkových postaviček ve světě i u nás. Skřítkové si získali popularitu již v roce 1959 dostali vlastní příběh v časopisu Le Journal de Spirou. Jako televizní seriál se do tehdejšího Československa dostali tito modří skřítci v roce 1988. Šmoulové se nestali hrdiny jen pro současnou dětskou generaci, generaci dnešních teenagerů, ale už i pro jejich rodiče.

https://www.youtube.com/watch?v=bjgURfPqBPE